Олена Зеленська в рамках міжнародного економічного форуму зустрілася зі спадкоємним принцом Ліхтенштейна і розповіла про її результат.

«Допомогти Україні з покаранням за російські злочини. Князівство Ліхтенштейн вже робить це не вперше. Про це говорили із Його Світлістю Спадкоємним принцом Ліхтенштейну Алоїзом», — розповіла перша леді України.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

У травні 2022 року уряд Князівства ухвалив рішення про виділення 200 тисяч швейцарських франків з метою підтримки зусиль міжнародного співтовариства щодо притягнення до відповідальності винних у злочинах, скоєних в Україні. А нещодавно затвердив виділення ще 250 тисяч швейцарських франків на проєкти підтримки документування воєнних злочинів в Україні.

«Подякувала за дотримання Князівством Ліхтенштейн принципів міжнародного права, а також за активну позицію в ГА ООН щодо створення спеціального трибуналу для притягнення причетних до відповідальності за ці злочини. Будемо вдячні за подальше просування цієї ініціативи», — пише Олена Зеленська.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська