Днями світ вразила новина про смерть однієї з найкультовіших моделей нашого часу. Тетяна Патітц — супермодель 90-х і одна зі світових манекенниць, що входили у «велику шістку». Їй було лише 56 років.

Представник сім’ї заявив, що причиною смерті став метастатичний рак молочної залози.

Тетяна Патітц народилася в сім’ї матері-естонки та батька-німця. Коли вона була маленькою, її родина переїхала до Швеції. Там у віці 17 років вона взяла участь у конкурсі моделей та посіла третє місце. Як приз вона отримала поїздку в Париж і терміновий контракт. Проте все йшло не так гладко, і після цього протягом року вона не могла знайти роботу.

«Тетяна завжди була європейським символом шику, як Ромі Шнайдер і Моніка Вітті, — згадувала Анна Вінтур, головний редактор Vogue. — Вона була набагато менш помітною, ніж її колежанки — загадковішою, більш дорослою, більш недосяжною — і в цьому була своя привабливість «.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Свою першу обкладинку Vogue Тетяна прикрасила 1985 року. Особливе піднесення її кар’єри припало на 00-і роки, коли вона співпрацювала з Жаном-Полем Готьє та брендом Chanel.

Модель прикрасила культову обкладинку Vogue з Наомі Кемпбелл, Сінді Кроуфорд, Євою Євангелістою та Крісті Тарлінгтон. Знялася в кліпах Джорджа Майкла, Duran Duran та Korn, а також зіграла у кількох фільмах та телесеріалах.

У 2019 році вона розлучилася з чоловіком, з яким прожила у шлюбі понад 16 років, і від якого народила свого єдиного сина Джона. Більшість свого життя вона була вегетеріанкою.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська