Принц Гаррі та Меган Маркл зустрілися з Юлією Паєвською у рамках змагань для ветеранів «Ігри нескорених-2023», де Тайра представляє Україну у трьох дисциплінах.

«Хочу скористатися можливістю відзначити збірну України і, зокрема, одну особливу людину — «Тайру». Думаю, я ніколи не зустрічав сміливішої та стійкішої людини, ніж Ви. Ви втілюєте справжній дух України та Нескорених. Я радий Вас бачити і відчувати Вашу енергію особисто, адже нам Вас не вистачало минулого року», – наголосив принц Гаррі.

Тайра залишилася вражена тим, наскільки щирий та людяний принц. За її словами, Гаррі знайшов її за сценою, обійняв, хоча довкола не було жодної людини з камерою.

«Він сказав: «Я радий, що ти повернулася. Ти — частина сім’ї «Інвіктус», і ми своїх не кидаємо». Ми всі разом. Це одна з речей, які нас об’єднують, і внесок принца Гаррі в це надзвичайний. У мене було враження, що я обіймаю побратима, а не принца. Так я обіймаю своїх побратимів на фронті», – наголосила Юлія.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська