Відомий американський актор Сільвестр Сталоне 6 липня відзначив день народження. Йому виповнилося 78 років.

Актор мав непросте дитинство. Все почалося з того, що він народився в благодійній лікарні, де йому щипцями, які використовував лікар під час пологів, пошкодили лицьовий нерв. В результаті це призвело до опущення лівого повіка і порушення мови маленького Сталоне — і цю проблему так не вдалося виправити з роками.

Більшу частину свого дитинства Сільвестр провів в інтернаті, а додому повернувся лише у п’ятирічному віці. Спочатку він жив із татом після розлучення батьків, а у віці 15 років переїхав до матері, яка повторно вийшла заміж.

Він був досить проблемною дитиною, яку неодноразово виключали зі школи — у результаті він опинився у приватній школі для проблемних підлітків.

Все змінилося після того, як Сильвестр виявив любов до акторської майстерності — це сталося під час навчання в Американському коледжі Швейцарії. Повернувшись до штатів, він вступив до Університету Майамі. А після навчання повернувся до Нью-Йорка, намагаючись знайти роботу.

Витративши роки вивчення драматичного мистецтва, дебютувати 24-річному Сталоне довелося у порнофільмі 1970 року «Італійський жеребець». Після цього він зіграла ще у низці маловідомих фільмів, включаючи малобюджетну картину Лорди з Флетбуша» 1974 року. Він брався за будь-яку працю, щоб здійснити свою мрію.

Все змінилося після перегляду боксерського поєдинку Мухаммеда Алі та маловідомого боксера Чака Вепнера, який надихнув Сільвестра написати того самого «Роккі».

Хоча продюсери спочатку хотіли, щоб головну роль зіграв відомий актор, Сталоне відмовився продавати історію, маючи намір зіграти боксера-невдаху Роккі Бальбоа особисто. Картина отримала похвалу критиків та комерційний успіх, ставши найкасовішим фільмом 1976 року. Крім того, Сталоне був номінований на премію «Оскар» за найкращу чоловічу роль та сценарій, а стрічка отримала нагороду за найкращий фільм. З того часу вийшло сім сіквелів, чотири з яких режисував сам Сталоне.

 

Також актор зіграв у таких картинах, як «Стій! Або моя мама буде стріляти», «Наймані вбивці» та франшизі «Нестримні».

Він щасливо одружений з 1997 року на американській моделі Дженніфер Флавін, яка молодша за нього на 22 роки. У шлюбі народилися троє доньок.

Статки актора оцінюються в 400 млн доларів.

До речі, Роза Лейбофіш (Ламлець), прабабуся Сільвестра Сталоне, народилася в Одесі.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська