Синтія Ніксон, яка зіграла роль Міранди в оригінальному серіалі «Секс у великому місті» і в його продовженні «І просто так…», зізнається, що збита з пантелику реакцією фанатів на історію її персонажа.

Мало хто оцінив задум творців, що доросла жінка може перевернути своє життя з ніг на голову: кинути чоловіка, закрутити роман з квіром (небінарною особою), відмовитися від стажування, про яке мріяла все життя, заради переїзду зі своєю другою половинкою. Однак Синтія Ніксон здивована, відзначаючи, що, мабуть, шанувальники погано знають Міранду.

«Вона не знає, куди вона рухається, але вона йде вперед. Адже саме так завжди чинила Міранда. Вона дуже розумна, наполеглива, але ніколи не була врівноваженою. Вона немов слон в посудній крамниці, завжди виходила з себе, — зазначає Синтія. — Мені здається те, що робить Міранда в продовженні неймовірно сміливо. Вона кидає прибуткову роботу і прагне до того, щоб отримати більше в своєму житті. Як каже Міранда: «Ми не старі, нам 55. Але ми, безумовно, ближче до кінця, ніж до початку. Тому якщо тебе не влаштовує, що ти маєш, у тебе не так багато часу, щоб щось змінити».

Фанатам, які хочуть бачити колишню Міранду, актриса порадила переглянути оригінальний серіал.