Згідно з юридичними документами, отриманими ET, актриса подала прохання про «негайне повернення» дочок до Великобританії.

Розлучення Софі Тернер та Джо Джонаса стає дедалі складнішим, оскільки актриса «Гри престолів» подала прохання до суду Нью-Йорка з проханням про «негайне повернення» своїх двох доньок до Сполученого Королівства. У документах йдеться про те, що пара вирішила осісти в Англії і зробити її своїм постійним домом у квітні цього року.

Обидві дочки Тернера та Джонаса, 3-річна Вілла та її однорічна молодша сестра, чиє ім’я пара так і не повідомила публіці, хоча у судових документах зазначено її ініціали – «DMJ», – мають подвійне громадянство – Сполученого Королівства та США.

Джонас подав на розлучення з Тернером у суді Майамі на початку цього місяця після чотирьох років шлюбу. У цей час дочки пари перебували з Джонасом у США, допоки Тернер знімала новий проект в Англії.

«Цього літа Софі була зайнята на зйомках, тому Джо та Софі вирішили, що така установка буде найкращою для їхніх дітей, — сказало джерело. — Діти були з Джо, поки він був у турі, тому що він оточений сім’єю, і дітям приємно бути поряд зі своїми тітками, дядьками та двоюрідними братами».

«Десь 17 вересня 2023 року вони зустрілися, щоб обговорити своє розлучення, — йдеться у судових документах. — Тернер підтвердила узгоджений план сторін щодо повернення дітей додому до Англії цього тижня. Джонас тримає паспорта дітей та відмовляється повернути їх Софі, як і відмовляється відправити дітей додому до Англії з колишньою дружиною».

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська