One Direction один із найвідоміших бойз-бендів нашого століття. Хлопці мали майже такий саме успіх як і в свій час Backstreet Boys, та звісно заробили немалі статки.

Після створення гурту в рамках X Factor у 2010 році квінтет отримав великий успіх, випустивши такі хіти, як «What Makes You Beautiful», «Steal My Girl» і «Story of My Life». Група залишалася на вершині чартів протягом шести років, випустивши п’ять альбомів, перш ніж взяти перерву. З тих пір кожен з учасників займався власною сольною кар’єрою і досяг великого успіху. Стадо відомо, скільки кожен з них заробив за цей час.

Ліам Пейн — 70 мільйонів доларів

Ліам швидкого досяг успіху, випустивши свій дебютний сольний сингл «Strip That Down», і протягом багатьох років брав участь у багатьох співпрацях.

Луї Томлінсон — 70 мільйонів доларів

 

У Луї низка успішних спільних робіт і два сольні альбоми.

Ніл Хоран — 70 мільйонів доларів

 

Ніл нещодавно підписав контракт на посаду тренера на The Voice і досяг успіху у своїй сольній музичній кар’єрі. Також він готується до випуску свого третього альбому. Його найбільшим хітом на сьогоднішній день є «Slow Hands», який вийшов у 2017 році.

Зейн Малік — 75 мільйонів доларів

 

Будучи першим учасником, який вийшов з One Direction, Зейн Малік мав чималий сольний успіх. Він випустив три альбоми, а його дебютний сингл «Pillowtalk» посів перше місце в Billboard Hot 100.

Гаррі Стайлз — 120 мільйонів доларів

 

Відтоді, як Гаррі став сольним виконавцем, він випустив три дуже успішні альбоми та низку синглів, у тому числі кілька, які очолили Billboard Hot 100. Це призвело до неймовірного успіху. Він також вирвався в Голлівуд, знімаючись у таких проектах, як « Не хвилюйся, люба» 2022 року та «Дюнкерк».