Організатори конкурсу краси «Міс Всесвіт» розширили процес відбору учасниць. Знімаються майже всі обмеження, які заважали українкам та дівчатам з усього світу взяти участь та поборотися за корону.

Починаючи з 72-го конкурсу «Міс Всесвіт» учасницями можуть стати не лише дівчата, які ніколи не були у шлюбі та не мають дітей, а й заміжні українки, красуні, які вже раніше були у шлюбі, виховують дітей і навіть на момент конкурсу перебувають при надії.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

На нововведення відреагувала нинішня «Міс Україна Всесвіт» Вікторія Апанасенко:

«Я вважаю, це просто неймовірна новина! Кожна дівчина має право брати участь у конкурсі краси та донести свій меседж світу. Наші матусі взагалі мають суперсилу, і позбавляти їх можливості участі через застарілі норми не можна! Адже «Міс Всесвіт» – це не про красу, дефіле та сукні! Це про силу жінки, про підтримку дівчат у всьому світі та про можливість зробити життя кращим! «Міс Всесвіт»змінює хід історії конкурсу».

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська