Хелловін вже сьогодні, а значить саме час вимкнути вдома світло і включити улюблений фільм жахів, а може навіть серіал. Не забудь запастися смаколиками… і замкнути двері.

Мінісеріал «Привиди будинку на пагорбі»

Майк Фленеган створив для Netflix проект у жанрі надприродного взявши за основу роман «Привид будинку на пагорбі» Ширлі Джексон 1959 року випуску. Історія розповідає про сім’ю, члени якої зіткнулися з надприродними явищами у дитинстві, і які переслідують їх у дорослому житті.

Мінісеріал «Падіння дому Ашерів»

Історія розповідає про безжальних брата і сестру, що отримали великі гроші та владу через свою корупційну фармацевтичну компанію. Однак їх спадкоємці починають загадково вмирати.

«Вулиця страху» 1, 2 та 3 частини

Трилогія розповідає про прокляте місто, яке протягом століть переслідують жорстокі різанини. Перша частина розповідає про групу підлітків, які заглиблюються в історію рідного міста але опиняються в полі зору вбивці. Друга частина — переказує серію вбивства в літньому таборі 1970-х. А третя частина розкриває походження прокляття міста.

«Я думаю з усім цим покінчити»

Вражаючий традиційний фільм жахів про дівчину, що вирушає зустрітися з батьками хлопця, з яким вона зустрічається всього два місяці, і їде на їх віддалену ферму.

«Його дім»

Проект розкриває питання ксенофобії й расизму. Головні герої, що втекли від війни з Південного Судану, пропливли небезпечним англійським каналом та знайшли притулок у покинутому домі на околиці Лондона стають жертвами нового жаху — привидів, що живуть у їх новому місті.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська