Роки наполегливої ​​роботи призвели до того, що українське кіно вийшло на міжнародний рівень. Раз у раз стрічки, зняті в Україні за підтримки Держкіно, отримують нагороди на різних кінофестивалях. Пропонуємо вам подивитися три фільми, які дійсно варті уваги.

Захар Беркут

Українсько-американський художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна є екранізацією однойменної історичної повісті Івана Франка. Слоган фільму — «У свободі моя сутність».

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Мої думки тихі

Українська лірична комедія українського режисера Антоніо Лукіча, яка розповідає про звукорежисера Вадима, який мріє про успішну кар’єру у великому кіно. Йому випадає такий шанс, але для цього йому потрібно записати співи рідкісної качки. На пошуки з ним вирушає мати.

Я, «Побєда» і Берлін

Український художній фільм за мотивами однойменної повісті музиканта Кузьми Скрябіна. Режисером фільму виступила Ольга Ряшина.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!