На початку січня 2022 року американська плюс-сайз модель Ешлі Грем стала мамою вдруге – на світ з’явилися хлопчики-двійнята.

Тоді про радісну подію зірка повідомила в Instagram, зазначивши:

«Джастін і я так раді поділитися з вами тим, що наші хлопчики тут. Вони народилися сьогодні рано вранці у нас вдома. Малюки щасливі і здорові. Я візьму трохи часу на те, щоб відновитися і побути з чоловіком і моїми трьома хлопчиками, але мені дійсно не терпиться поділитися з вами всім цим!»

І ось, через більше ніж місяць Ешлі Грем вийшла на зв’язок з шанувальниками, опублікувавши перше фото зі своїми хлопчиками, а також розсекретила їх імена.

«Малахія і Роман. Мої хлопчики стали моїми найкращими вчителями і найбільшим нагадуванням про те, що я здатна на важкі речі. Це було нелегко, але воно того варте. Досі не можу повірити, що у мене троє дітей! Не можу дочекатися, щоб скоро поділитися з вами подробицями своїх пологів і післяпологового періоду», — зазначила модель.

Також в Instagram-сторіз Ешлі Грем показала свого чоловіка з двійнятами, і свого старшого сина, який грає з молодшими братами.