Мультикультурний проект SOTA Cinema & Theatre Hub зібрав митців, медійників, дипломатів і бізнесменів на закритий показ вистави за п‘єсою Вільяма Шекспіра «Комедія помилок».

Олег КОХАН, автор ідеї та очільник SC&TH: «За півтора року війни, яка все ще триває, ми навчилися тримати удар, долати страхи й відрізняти своїх. А коли «свої» збираються разом, щоб побачити, відчути й обговорити справжнє мистецтво — відчуваєш себе живим. І якщо наша молодь грає Шекспіра у розпал війни, то наші перемоги — військові й мистецькі — незабаром здивують світ!»

Одну з найскладніших для постановки п‘єс неперевершеного Вільяма Шекспіра — «Комедію помилок» — зіграли випускники нашого театрального вишу — Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого — під майстерним керівництвом народного артиста України Дмитра Богомазова, заслуженого артиста України Андрія Самініна і Вероніки Літкевич.

Дмитро Богомазов, народний артист України: «Над цією виставою ми почали працювати ще до війни і вирішили її не змінювати, не дивлячись на важкі часи і те, що це — комедія, навіть більше — фарс. А навпаки — завершили її, щоб показати глядачам. Заради цих дітей, які сьогодні вийшли на сцену і в майбутнє яких ми віримо так само, як в ЗСУ».

Глядачі стали свідками неймовірних перипетій, головними героями яких були дві пари близнюків. Адже, вже одна пара близнюків гарантує неминучі курйози в сюжеті. А коли їх удвічі більше, то починається справжній фарс, який блискуче зіграли молоді українські актори: Владислав Порожній, Юрій Рекс, Григорій Наумов, Леонід Шеревера, Олександра Дика, Анна Ярмоленко, Кароліна Мруга, Варвара Глуховська, Марина Шеляг, Анастасія Король.

Після вистави, автори і актори із задоволенням відповідали на запитання глядачів й ділилися враженнями від побаченого.

Організатори заходу пообіцяли вже восени продовжити цикли музичних івентів «Український авангард», а також кіно- і театральних резонансних прем‘єр, дискусійних батлів і творчих вечорів.