У британській столиці на три дні відкриється унікальний pop-up store із товарами від українських брендів. Ека Капанадзе із командою організовують fashion-івент, щоб популяризувати вітчизняні марки мідл-сегменту. Загалом буде представлено 15 дизайнерів, а на гостей події чекає багато приємних сюрпризів.

Місія модної події – представити та нагадати світу про ще один бік України – креативний, свіжий та сучасний. Ukrainian Fashion Weekend – це триденний захід, який дасть змогу британцям познайомитись із сучасною українською модою та культурою.

Серед українських брендів, які були особисто відібрані Екой Капанадзе: Vika Adamskaya, Selera, Roman Lazar, Egorini, Hinkelman, NaiLuna, Obiimu, Iva Jewlery, Emmelie dellage, Yanis Stepanenko, Kolosova, Berlizeva, Nathnenna, Marta Holod, The Art Jewelry by Margarita Kolomatskaya.

На івенті буде представлено три українські бренди прикрас – від мінімалістичного балійського стилю прикрас-трансформерів до вишуканих прикрас відомого українського ювеліра Roman Lazar з його незвичайною ДНК. Також буде представлений бренд купальників, взуття та одягу.

«Нас підтримує українка, авторка гучного бренду Ganor Dominic. Її вироби носить Леді Гага, вони продаються в одному з топових шопінг-молів Selfridges у Великій Британії. Це взуття з обличчями, і це айдентика в кожному виробі дизайнера. Я дуже пишаюся тим, що українці такі талановиті», — каже Ека Капанадзе.

Організатори заходу співпрацюють із благодійним Фондом Єдиної України UUF (United Ukraine Foundation), створеним українськими та британськими волонтерами у Лондоні. Це некомерційна організація, яка збирає гроші на протезування, реабілітацію та підтримку психічного здоров’я постраждалих від війни. А тому всі виручені з продажу українських товарів кошти будуть направлені до цього фонду.

Першого дня Ukrainian Fashion Weekend пройде закрите святкове відкриття бутіка, а другий і третій день буде доступним для всіх бажаючих по реєстрації тут.

Гості вечора зможуть придбати одяг, взуття, сумки, аксесуари та прикраси від сучасних українських дизайнерів, зберегти частину історії та підтримати Україну у лихоліття. Наприкінці буде проведено розіграш виробів від дизайнерів для тих, хто здійснить покупку.

Для проведення заходу британський бренд Kikiriki надав своє приміщення у самому серці шопінг-вулиці у найелітнішому районі Лондона — Мейфер. За що їм дуже дякуємо!

Організатори заходу:

Ека Капанадзе займається організацією та відбором українських брендів для івенту, створенням образів для показу та консультаціями щодо створення образів для гостей заходу.

Анастасія Петерсоне – креативний директор заходу та займається просуванням в соціальних мережах.

Інна Ріхтере має 15-річний досвід просування бізнесу в Європі, експерт з організації заходів, а також займається піаром, маркетингом заходу та комунікацією з пресою.

Партнерами заходу, які візьмуться за фото та відеозйомку, стала лондонська компанія DEUX FEMMES FILMS.

Місце проведення: 12 South Molton Street, London