Сьогодні Олена Зеленська відвідала Львівську область, де разом із голлівудським актором Лієвом Шрайбером, який має українське коріння, побачилася з пораненими солдатами. Перша леді України стала членом правління клініки Superhumans, яка розпочне свою роботу на Львівщині та повертатиме втрачені кінцівки українцям на рівні американських фахівців.

«Наталя та її донька Яна з Краматорська вчаться ходити на високотехнологічних протезах. Саша з Гостомеля ось-ось матиме хай-тек руку, яка функціонуватиме, як справжня. Все це для поранених унаслідок російських обстрілів українців зараз роблять у США завдяки нашому спільному проєкту з Посольством України в США та Ukraine House, — зазначила Олена Зеленська.

— Але скоро повернути всі відібрані агресором можливості можна буде, не виїжджаючи з України. Незабаром наші лікарі зможуть робити те саме на батьківщині. На Львівщині створюють клініку Superhumans, щоб такі люди, як Наталя, Яна, Саша, відчули, що вони – справжні супергерої, яких випробування зроблять лише сильнішими».

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Перша леді зазначила, що дуже важливо – навчитися надавати постраждалим допомогу саме вдома, в Україні. Дружина президента завжди наголошувала у своїх проєктах на безбар’єрності: Україна має стати найкомфортнішою, людиноцентричною країною. Де ні для кого немає перепон, де всі громадяни – суперлюди із суперможливостями.

Отже, до роботи нового закладу з протезування та реконструкції понівечених частин тіла будуть залучені найкращі медичні фахівці зі США та ЄС – загалом тут працюватиме понад 100 лікарів. Уже приєдналися й світові знаменитості, зокрема співак Стінг, його дружина та актор, зірка фільмів «Люди Ікс» Лієв Шрайбер, а також відомий американський винахідник та інноватор Мік Ебелінг. А також світила медицини – американський черепно-лицевий хірург Пітер Константино.

Клініку Superhumans започаткував бізнесмен Андрій Ставніцер. Ще один засновник проєкту – Філіп Грушко, член наглядової ради TIS і координатор інвестиційних угод на українському ринку.

«На запрошення команди Superhumans радо долучаюся до роботи як членкиня правління, — зазначила Олена Зеленська. — Агресор намагається відібрати в українців повноцінне життя та можливості. І саме тому наше завдання – якнайшвидше повернути їх пораненим співвітчизникам, нашим суперлюдям. Це також надважлива частина нашої перемоги».

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська