У середу, 24 травня відбулось відкриття виставки LUCID DREAMS (Усвідомлені Сни) від української молодої художниці — Анастасії Большакової в просторі The Melting Pot | Лімассол, Кіпр. Виставка проходить з благодійною метою — всі зібрані кошти будуть направлені на допомогу дітям у фонд «Діти Героїв». Вже в перший день відкриття вдалося зібрати 146 000 грн.

Насті 15 років, вона з Києва і зараз проживає на Кіпрі. Це її перша виставка.

“У середньому, третину свого життя ми проводимо уві сні. Іноді людині складно відрізнити сновидіння від реальності, а іноді ми усвідомлюємо, що спимо. Це гібридний стан свідомості.” — говорить Анастасія про колекцію.

Проєкт “Усвідомлені сни” тісно пов’язаний з процесом пізнання двох світів — достовірного та світу безмежної уяви, світу химерного сюрреалізму та, зрозумілого кожному, мистецтва реалізму. Кольори на картинах підсилюють відчуття нічної магії, занурюють глядача в сюжет спонукаючи доторкнутись до неосяжного.

“Квіти як уособлення молодості, краси та насолоди, любові та радості, але коли вони в’януть і вмирають, вони можуть символізувати нашу слабкість і швидкий перехід від життя до смерті або навіть релігійні почуття. Цей букет емоцій і переконань всередині нас, які не завжди позитивні, це робить нас по-справжньому живими” — розповідає художниця про сенс улюбленої роботи “The Flower Philosophy”.

Втілити колекцію в життя допомогла українська художниця Ксенія Дацюк, як ментор та куратор.

Метою фонду «Діти Героїв» є надання довгострокової допомоги дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок повномасштабної війни в Україні. Фонд надає допомогу в шести ключових сферах: психологічна, юридична, фінансова, медична, екстрена, а також соціалізація. Організація підтримує дітей негайною та довгостроковою підтримкою, яка потрібна їм протягом усього дитинства, щоб вести щасливе та успішне життя. Понад 10 000 дітей на сьогоднішній день втратили одного або обох батьків після повномасштабного вторгнення, а понад 4 200 вже отримали допомогу від фонду «Діти Героїв».

“Моє серце переповнюється болем, коли я намагаюсь уявити як зараз відчувають себе ці діти — гіркота, біль та несправедливість. Я хочу допомогти їм, я теж підліток, це дуже важливо” — емоційно ділиться Анастасія.

За підтримки посольства України в республіці Кіпр.

Виставка триватиме до 28 травня.

Відвідати можуть всі охочі та долучитись до допомоги дітям.

 

The Melting Pot | Лімассол, Кіпр

Адреса: Eleftherias 133, Limassol 3042
Години відвідування: 08:00 — 22:30