Надя Дорофєєва у День жіночого здоров‘я вирішила привернуту увагу своїх фанаток, щоб вони не забували про перевірки — адже це може врятувати життя, особливо якщо знайти хворобу на ранній стадії.

В особливому аккаунті в Інстаграм співачка опубликовала нове фото топлес, зазначивши, що світлина суто для «привернення уваги».

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«До важливого. Сьогодні День жіночого здоров‘я. Вам вже тисячу разів розповідали про те, як це важливо і бла бла, але ж знати – не значить робити?! — зазначила зірка. — Я сама переконалася – нехтувати здоров’ям не можна. Я вже розповідала вам, що одного разу, своєчасна перевірка у мамолога допомогла мені виявити фіброаденому, завдяки чому обійшлося без важких наслідків – тільки невеличкий шрам залишився на згадку. Тож дівчата, не нехтуйте здоров‘ям, бережіть себе і вчасно звертайтесь до лікаря. І якщо вам треба був знак, щоб сходити та зробити жіночий чек-ап, то ось він!»

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська