Сьогодні, 1 квітня, день народження відзначає Дмитро Монатик, відомий на весь світ як Monatik. Український артист розпочинав свою зіркову кар’єру з кількох талант-шоу, включаючи «Фабрика зірок», «Танцюють всі» та «Х-фактор», проте йому не пророкували великої слави. Але наполегливість, унікальність та справжній талант допомогли музикантові дістатися вершини зіркового Олімпу.

Понад 10 років тому, у 2010 році, коли Дмитро Монатик взяв участь у шоу «Х-фактор», він отримав переконливе «ні» від продюсера Ігоря Кондратюка та досить жорстку відповідь від репера Серьоги. «Я впевнений, сіяти ви не будете», — сказав співак. А через 6 років вся Україна говорила про такий талант, як Monatik.

У 2011 році Дмитро Монатик почав активно продавати свої пісні відомим артистам, включаючи Світлану Лободу, Анну Седокову, Єву Бушміну, Аліну Гросу, Діму Білана та навіть Серьогу!

У 2016 році вийшла його пісня-прорив «Вихідний», і цього ж року він став зірковим наставником у проєкті «Голос. Діти». Після цього він брав участь у «Лізі сміху», «Танцях із зірками», відкривав «Євробачення-2017», а 24 серпня 2021 року на День Незалежності України отримав звання Заслуженого артиста України.

Завдяки таланту писати пісні, що відрізняються і мелодійністю, і правильним змістом, він ще розробив, можна сказати, новий вид мистецтва. Танці його шоубалету відрізняються особливою харизмою, особливими рухами та новинкою. Його люблять і слухають не лише на Батьківщині, а й далеко за її межами.

У 2019 році він зібрав стадіон «Олімпійський», дає концерти на найбільших концертних майданчиках Європи та ОАЕ, а також виступає із концертним туром у США.

Редакція LIKEinUA приєднується до численних привітань із днем ​​народження Дмитра Монатика.