Більшість стикаються з проблемою пошуку «того самого» ідеального пуховика. Саме тому український дизайнер Андре Тан зробив рекомендації, як повинен виглядати стильний пуховик у 2024 році, та що вже не носять. 

Довжина

Найважливіший параметр! Сучасний пуховик має бути довгим, оскільки в моді спідниці міді та навіть максі, а пуховик повинен усе це закрити. Ні, спідниця може стирчати з-під пуховика, але більш елегантно, коли вона виступає максимум на 5 см.

Тканина

Не обирайте блискучі та при цьому тонкі тканини, які збираються в дрібні складки. Виглядає дешево та не сучасно. Віддаємо перевагу щільним та якісним тканинам.

Застібка

Ґудзики, клепки, блискавка — все добре, але краще, щоб їх не було видно. Потайна застібка виглядає більш сучасно та актуально!

Пасок

Забули про пуховики з поясом-застібкою. Пояс може виглядати стильно та вдало підкреслювати фігуру, але тільки якщо це передбачає сама куртка (вона повинна бути об’ємною) та пояс тільки вільний!

Стібка

Горизонтальна широка — найпопулярніший варіант. Ще стежка може бути ромбиком, але рівномірна! Не варто вибирати модель, де є комбінація стібок.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська