Завзятості та наполегливості засновниці мережі клінік лазерних технологій Skin Love і, за сумісництвом, косметолога-дерматолога Лариси Невзорової можна лише позаздрити. Вона змогла залишити свій бізнес у Донецьку 9 років тому та відкрити інноваційні студії з преміальними лазерними апаратами під час повномасштабного вторгнення. Про труднощі, мотивацію та найкращі процедури Лариса розповіла виданню Like in UA.

Ви переїхали з Донецька у Київ та відкрили свою справу. З якими труднощами довелося зіткнутися в цей час?

Після 2014 року мені довелося переїхати до столиці. Це був складний період мого життя, адже потрібно було починати з чистого аркуша. І я ризикнула. Вирішила спробувати себе у сфері косметології. У Донецьку я працювала лікаркою-дерматологом, а в Києві розпочала з того, що проводила лекції та тренінги з використання італійського лазерного обладнання DEKA. Саме тоді я зрозуміла, що хочу пов’язати своє життя з апаратними технологіями та методиками. Адже це — технологічний прорив, за яким майбутнє не лише косметології, а й інших напрямів. Унікальні лазерні апарати, великий досвід спілкування з людьми з усієї України, навчання майбутніх професіоналів надали мені сил та мотивацію для започаткування своєї справи в Києві.

Що стало поштовхом до відкриття власної справи?

Коли ти знайомишся з ефективною методикою, дізнаєшся щось нове у сфері, яка подобається — цими знаннями хочеться ділитися. Я поставила собі за мету познайомити кожну дівчину, яка потребувала антиейдж-догляду чи іншої косметологічної процедури, з новітнім лазерним обладнанням, щоб пацієнтка розуміла ефективність того чи іншого апарата. Так і з’явилася в Києві перша клініка лазерних технологій Skin Love.

Ми відкрили її ще до повномасштабного вторгнення і мали дуже оптимістичний настрій. Тож вирішили закупити обладнання італійської компанії DEKA для студії. Оскільки це був період ковіду, Європа дуже затримувала поставки апаратів. Ми зіткнулися з деякими труднощами у бізнес-плані, оскільки мали навчити команду працювати з новим обладнанням, підлаштувати графіки роботи студії та прорахувати інші процеси. І поки обладнання йшло до нас… почалася повномасштабна війна. Наші апарати «застрягли» в Німеччині, в Україні закривалися бізнеси, люди евакуювалися, а я вирішила залишитись у Києві та поїхати за своїм таким бажаним обладнанням попри все, що відбувалося довкола. Це був дуже важкий процес, адже кожен апарат потребує спеціального перевезення, тому мені довелося знайти сміливців, які погодились перевезти його з-за кордону. У квітні в студії вже стояли апарати, а в травні 2022 року вже почали працювати.

Вашій загартованості можна позаздрити, адже під час війни ви змогли відкрити вже другу клініку лазерних технологій Skin Love у Києві.

Мої клієнти, котрі залишилися в столиці, потроху почали оговтуватися від жахіття війни, й записувалися на процедури. Для мене це було дуже важливо, адже я зрозуміла, наскільки їм потрібна ця своєрідна косметична психотерапія. А ще я зрозуміла, наскільки цінна і надійна моя команда дівчат, які були поряд, підтримували під час відкриття клініки, працювали під обстрілами та з постійними відключеннями. Попри все, нам вдалося утримати ритм роботи, наростити клієнтську базу, і це дозволило відкрити ще одну локацію.

Цікаво дізнатися більше про ваші клініки. У вас регулярно оновлюється обладнання. Поділіться, як саме
ви обираєте його, що найголовніше в роботі студії?

Я — фанатка провідних технологій, і вірю, що у сучасному світі можна поставити на паузу старіння. Тому ми одні з перших, хто привіз в Україну лазерне обладнання Ultraformer MPT. Це останнє покоління SMASліфтингу, яке дає максимальний результат майже одразу. Відрізняється він від попередніх модифікацій та своїх конкурентів тим, що має понад десять насадок, в той час як інші — лише три, й це дає додатковий ресурс для лікаря зробити процедуру максимально ефективно, а для пацієнта — отримати чудовий ліфтинг-ефект. Плюс, у цього апарата є ексклюзивні бустерні насадки, що дають хороший стимулювальний ефект. Процедура проводиться завдяки специфічним сироваткам, які додатково живлять та зволожують шкіру.

Як щодо б’юті-процедур? Назвіть найпопулярніші.

Найпопулярніша процедура — лазерна епіляція з технологією Moveo. Вона запатентована італійцями й на жодному апараті її повторити не можна. Вона дає нам більше можливостей у боротьбі з небажаним волоссям: епіляція без больових відчуттів; її можна робити у будь-який сезон, навіть влітку; вона підходить усім фототипам шкіри, мулаткам і тим, у кого є східне коріння; працює навіть на свіжій засмазі. А найголовніше, курс процедур на такому обладнанні буде коротший, ніж на його діодних аналогах, а результат — швидший. Плюс, це найбезпечніший апарат із тих, що наразі представлені у світі.

Чи є у вас «процедури обідньої перерви» для жінок, які обмежені в часі?

Це доглядові апаратні процедури, які не дають реабілітаційного ефекту, але пацієнтка відчуває покращення одразу. А найприємніше те, що цей ефект триває протягом деякого часу. Також до списку «процедур обідньої перерви» я б додала процедури на апараті Ultraformer MPT з бустерними насадками. Вони забезпечать швидке зволоження та живлення шкіри без глибокого SMAS-ефекту та гарантують моментальний результат. Ще порадила б неодимове омолодження, яке покращує якість шкіри на глибинному рівні, може застосовуватись для проблемної шкіри, підліткових висипань, добре заспокоює і відновлює епідерміс, а також бореться з пігментними плямами та постакне.

Уже, певно, час замислитись над підготовкою шкіри до осені. Порадьте, на які сезонні процедури варто звернути увагу.

У наших клініках є преміальний італійський апарат Synchro FT із системою IPL для роботи з пігментацією, процедури на якому ми радимо робити саме на початку осені, коли ультрафіолетові промені менш активні. Також цей апарат працює з судинними патологіями: лікування розацеа та куперозу, що краще починати в осінній період.