Сьогодні, 19 серпня, перший день народження відзначає молодший син Юрія Горбунова та Каті Осадчої. Цього дня зіркові батьки ніжно привітали кроху та показали фото Данила та Івана.

Українська ведуча показала, яким малюком був її син, коли тільки народився.

Також вона розповіла, яким насиченим та незапланованим видався цей день, що їй самій зі старшим сином довелося їхати до пологового будинку:

«Батьки були в клопотах підготовки до Дня незалежності, до нового телевізійного сезону і одночасно до народження молодшого. Зйомки, плани, ремонт. Все було розплановано, але Данило вирішив внести корективи в наші плани. І ось я з Іваном на задньому сидінні везу себе в пологовий, адже в місті репетиція параду, Юрко на роботі і скорше доїду я, ніж хтось до мене. Тато в смокінгу і милі. приїхав вже прямо в пологовий. І вже за п’ять годин ми тримали на руках ще одного Горбунова».

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Юрій Горбунов опублікував перші від початку повномасштабної війни фото з дітьми, похвалявшись, якими дорослими стали діти.

«Сьогодні нашому молодшому синочку Данилу 1 рочок!! Ще вчора наша мамуся на Яблуневий Спас народила нашого хлопчика, а сьогодні він уже каже‚ «дай», «на», «ням, «мама», «тятя», і швидше за всіх на світі повзає на колінцях по дому. Дякую тобі моя Катруся за синів!! Я люблю тебе! Нехай швидше закінчиться війна і вони ростуть щасливі під мирним українським небом!!», — зазначив шоумен.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська