Українки завжди вважалися найкрасивішими у світі, а все тому, що навіть у найскладніші життєві ситуації ми вміємо про себе подбати. Попри те, що зараз війна, якщо ви знаходитесь у безпеці, не забувайте тішити себе приємними дрібницями та доглядати за собою, за своєю шкірою та волоссям. Ми хочемо познайомити вас з італійським брендом косметики класу люкс Muran, який потурбується про стан вашого волосся та шкіри голови.

Проект Muran народився в дослідницьких лабораторіях DNG Group, увібравши в себе красу морської природи втіливши її кращі риси в лінійці даного бренду, аби Ви могли відчувати море у своєму волоссі. 

Філософія Muran полягає в тому, що розкішне та здорове волосся починається зі шкіри голови. Для цього потрібно не лише очищати, а насичувати та відновлювати. Морська природа – невичерпне джерело здоров’я та краси.

 

Muran має 7 унікальних ліній косметики, а саме: 

HEALTHY — для глибокого очищення шкіри голови 

ENERGY — проти випадіння волосся 

PURIFY — від будь-яких видів лупи 

BALANCY — себорегуляторна для жирної шкіри голови 

SERENITY — заспокійлива для чуткої шкіри 

DAILY — зволожуюча для всіх типів волосся 

SILKY — відновлююча та реструктуруюча 

Водорослевий догляд активізує роботу клітин, виводить токсини, насичує вологою та оздоровлює. Одним із компонентів, які ми використовуємо в косметиці Muran — це водорості дульсе і норі. 

Що такого особливого в водоростях, що цілий бренд був створений завдяки їм? Водорості з’явилися на Землі близько трьох мільярдів років тому. Серед усіх живих організмів на планеті саме вони вважаються основними виробниками кисню. Різновидів водоростей дуже багато, їх класифікація проводиться по найпоширенішому кольору, який характеризує їх. Вони можуть бути фіолетовими, жовтими, зеленими, коричневими й синіми, но ми хочемо зробити акцент на таких водоростях як дульсе, норі, спіруліна і фукус, які входять до складу трихологічної лінії. 

Водорості містять вітаміни, білки, мінерали та їх компоненти, йод, кальцій, магній і калій, дуже важливі для розвитку організму і для очищення крові шляхом усунення токсичних речовин. Крім цього, вони мають важливу властивість для детоксикації від домішок і токсинів, накопичених з плином часу нашим тілом. Саме завдяки винятковим властивостям, які присутні в цих рослинних організмах, науково дослідні лабораторії DNG-Group вирішили використовувати водорості як загальний знаменник для всієї трихологічної лінії. 

Muran має елегантний і вишуканий дизайн, завдяки використанню матеріалів, безпечних для навколишнього середовища — екологічного безпечного скла і переробленого паперу, що, в поєднанні з унікальними дизайнерськими рішеннями, втілює найкращі риси венеціанських традицій і незрівнянну красу Венеції. 

Для пакування ми використовуємо тільки 100% скло та перероблений папір. Компанія AGLINE — офіційний дистриб‘ютор Muran в Україні — muranhair.com.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!