Засновниця компанії BLUEBIRD знає, як найти індивідуальний підхід до кожного клієнта і відчути замовника, та допомогти створити сучасний дизайн, враховуючи його побажання та стиль життя. Нещодавно Лілія Шеремет повернулася з виставки в Італії та спеціально для LIKEinUA  розповіла. як оформити свою земельну ділянку відповідно до останніх трендів.

Лілія, як Вам вдалося зберегти бізнес після повномасштабного вторгнення?

Незважаючи на військові дії, які тривають в Україні більше року, поточну ситуацію на ринку будівництва приватного житла та попит на ландшафтні послуги, дизайн студія “BLUEBIRD” прагне розвиватися, розширює свої кордони, та залучає до співпраці та партнерства найкращих представників у сфері архітектури та дизайн.

Дизайн студія BLUEBIRD є генеральним партнером та представником в Україні компанії The_NEST – лідером у сфері архітектури та дизайну, а також є давнім партнером першого садового розплідника «Далас».

Чи вплинули останні події в країні на бажання клієнтів?

Останні події в країні спричинили повне переосмислення концепції житла у зв’язку з постійною міграцією населення України та відповідно змінилися переваги та побажання клієнтів. Тому наша студія ретельно стежить та вивчає не лише український, європейський, а й світовий ринок загалом.

Ви недавно повернулися з виставки в Італії. Розкажіть про це докладніше. Що Вас вразило, що впроваджуватимете у свою роботу?

У попередні роки я намагалася відвідувати найголовніші та провідні виставки в галузі дизайну, такі як Chelsea у Лондоні – це головна подія у світі ландшафтного дизайну, Maison et Objet у Парижі – одна з головних подій у світі дизайну інтер’єру.

Цього року, незважаючи на жахливі події, що відбуваються в нашій країні, мені вдалося відвідати головну меблеву виставку Saloni у Мілані. Цьогорічна виставка представила не лише найкращі світові меблеві фабрики, а й приділила величезну увагу світлу. Павільйони, в яких були представлені провідними фабриками, що виробляють дизайнерське світло, перетворилися на справжнє шоу. Це було неймовірним поєднанням легкої музики, плавного руху та світла. Найкращі фабрики продемонстрували нові високі технології у використанні світла в інтер’єрі.

Ви також були на виставці Chelsea  в Англії, яку відвідують члени королівської родини. Розкажіть про це докладніше. Чи віддають там данину традиціям, чи також не нехтують нововведеннями?

Так, щойно пройшла головна подія у світі ландшафтного дизайну – виставка Chelsea Flower Show у Лондоні. Щороку виставка демонструє найкращі зразки флори, фауни та садівництва. Першими гостями виставки цього року стали король Чарльз III, його дружина – королева-консорт Камілла, а також Кетрін, принцеса Уельська.

Цього року головною темою виставки стала тема «Квіти у фільмах». Одним з головних садів, представлених на території Королівського госпіталю Челсі, став сад присвячений пам’яті та подяки життю королеви Єлизавети II. З раннього дитинства королева Єлизавета II регулярно супроводжувала своїх батьків на виставці квітів. За період свого 70-річного правління вона відвідала виставку понад 50 разів і була королівським покровителем події з 1952 року до смерті у вересні 2022 року.

Які на сьогоднішній час тренди в ландшафтному дизайні? Як оформити свою земельну ділянку відповідно до останніх трендів? На що звернути увагу тим, хто хоче перетворити свою ділянку чи садок?

Головними тенденціями та орієнтирами в дизайні, як у ландшафтному, так і дизайні інтер’єру, стали уникнення надмірностей, м’який мінімалізм в інтер’єрі, спрямованість на захист екології, облаштування релакс зон і зон усамітнень для відновлення психологічного та фізичного здоров’я, використання натуральних матеріалів та форм у деталях декору.

В своїй роботі, як справляєтеся із замовниками, які все ще живуть минулим, обираючи абсолютно неактуальний дизайн? Чи намагаєтесь Ви переконати їх, підштовхнути у потрібному напрямку?

Працюючи з клієнтом, ми намагаємося максимально вивчити його побажання, смаки та задовольнити всі його потреби. Фахівці нашої компанії знайдуть індивідуальний підхід до найвибагливішого і найпримхливішого замовника. Для цього ми завжди пропонуємо декілька варіантів проекту.

На що може очікувати клієнт від співпраці з Вашою фірмою? Які послуги Ви надаєте? 

Перевагами нашої компанії є величезний досвід роботи у сфері архітектури та дизайна понад 15 років на ринку, співпраця з кращими розплідниками України та Європи, дилерські відносини з топовими дизайнерськими фабриками, що диктують моду та тенденції на найближчий рік у дизайні інтер’єру та екстер’єру.