Власниця комплексу Edem Resort Medical & Spa Ольга Філатова створила ініціативу «Поділись вітамінами з ЗСУ», а команда Країни Едем та ВГО «Україна понад усе» їй допомагає. Проєкт спрямовано на підтримку Збройних сил України та військових, медиків і волонтерів, які знаходяться на передовій.

Умови, у яких перебувають наші співвітчизники на фронті надзвичайно виснажують організм.
Стрес, відсутність нормального сну та необхідного харчування, зумовлюють критичний брак вітамінної підтримки організму. Завдання нового проєкту — забезпечити добову норму нутрицевтиків для кожного, хто бореться за перемогу у цій війні.

«Ми передавали, передаємо і будемо знову передавати різного роду допомогу безпосередньо у батальйони. У середу, 20 квітня, була відправлена велика партія вітамінів безпосередньо військовим по батальйонах. Проте потрібно ще! Ми впевнені, що у кожного у домашній аптечці є баночка вітамінів, а можливо й не одна, яку ви по тій чи іншій причині не приймаєте, забули або не маєте настрою приймати», — зазначила Ольга Філатова.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Що потрібно?

Відправити цю баночку (або купити за можливістю) за вказаною адресою, щоб поділіться з тими, від кого залежить наше життя та майбутнє нашої країни:

Львів, НП 13
Філатова-Кривецька Ольга
+380 97 296 39 49

 

«Ми формуватимемо партії вітамінів та особисто передаватимемо військовим на передову», — каже Ольга Філатова.

Також, при можливості, ви можете долучитися фінансово, переказавши кошти на карту monobank

5375 4115 0528 3767


Долучіться до ініціативи з вітамінами – нехай кожен наш захисник на передовій буде живий та здоровий!
Давайте разом додамо сил нашим захисникам!

Також ви можете підтримати наше онлайн-видання у цей складний для України час. Будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!