Так, чоловіки теж носять прикраси. І ми не говоримо про простий золотий ланцюжок, а про перли, дорогоцінні камені, бісер і намиста. До того ж цього року чоловічі аксесуари вийшли на новий рівень, і це демонструє багато голлівудських зірок.

Відомий американський актор Лі Пейс – зірка трилогії «Хоббіт» та Ронан Обвинувач у кінематографічному всесвіті Marvel, зачарував публіку на прем’єрі нового фільму. Актор зіграв у чорній комедії Bodies Bodies Bodies, реліз якої відбудеться 5 серпня 2022 року.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

На прем’єрі в Нью-Йорку Лі з’явився у крутому вбранні – вільних штанах зі стрілками у дрібну клітку, чорних туфлях та фісташковій сорочці з коротким рукавом із зображенням леопардів, яку залишив розстебнутою до середини грудей, похвалявшись прикрасою. На шиї у актора красувався золотий ланцюжок із невеликим кулоном із жовтим дорогоцінним каменем.

Варто зазначити, що Лі Пейс останнім часом активно носить прикраси на шиї. І це дуже гарно!

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська