У Києві відбулася зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million, в рамках якої обговорили найактуальніші теми сьогодення. Один із найвідоміших та найпопулярніших спікерів України Олег Філішин розповів, як під час війни монетизувати свої знання та досвід як в Україні, так і на міжнародному ринку, а також, як заявити про себе вже зараз, щоб одразу після війни стати лідером думок та ринку.

Організатори зустрічі – Світлана Третякова та Ліда Філатова.

Приймав гостей бутік-бар «Kimberli» — сучасний простір, у якому поєднано бутік елітних прикрас та затишний бар у самому центрі української столиці. Тут можна чудово провести час, як з друзями, так і всією сім’єю.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Солодким партнером заходу став бренд корисних солодощів Yaro – трендсеттер у галузі усвідомленого харчування.

Спікер вечора Олег Філішин відомий як засновник першої в Україні спільноти публічних людей, входить до топ-100 видатних людей та брендів України за версією національного рейтингу THE BEST OF UKRAINE за 2021 рік, а також є автором преміальної програми BOOT-CAMP зі створення унікальних продуктів та лідерів думки у десятках різних галузей.

Бутік-бар «Kimberli» — вулиця Московська, 9, Київ.

Телефон: +380 67 852 0808

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська