Олена Зеленська мала насичену програму під час офіційного візиту у Литву. Поки її чоловік був зайнятий самітом НАТО, перша леді зустрілася з українськими біженцями, першими леді та джентльменами, що підтримують її, а також завітала до лікарні, що оказує медичну допомогу цивільним та військовим в Україні.

«Сьогодні зібралися з першими леді та джентльменами, які супроводжують свої подружжя під час Саміту НАТО 2023, в Українському центрі Вільнюса. До нас доєдналися й вимушені переселенці – українці, яких прихистила Литва. Унікальний формат зустрічі, що демонструє: весь арсенал допомоги, зокрема й м’яку силу, використовуємо насамперед заради порятунку наших людей. Тож вдячна усім колегам, які доєдналися. Мала змогу особисто запросити їх уже на третій Саміт перших леді та джентльменів», — розповіла Олена Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Побувала сьогодні у Вільнюській університетській лікарні «Сантарос Клінікос». Її фахівці були в складі литовської медичної місії, яка рятувала наших людей на Київщині з перших днів великої війни. Обговорили співпрацю з Миколаївською обласною клінічною та дитячою лікарнями: на них нині припадає величезне навантаження, адже в регіоні зруйновано багато медичних закладів. Тож досвід литовських колег знадобиться тут і нині, і коли миколаївські лікарні закриватимуть величезну потребу в медичній допомозі Півдня України після перемоги», — зазначила перша леді.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська