Чергова зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million відбулася у самому серці Європи, столиці європейської культури та бізнесу – місті Відень.

Резидентки клубу, зібралися у новому ресторані грецької кухні IRIS Modern Greek, який відкрили українці у самому центрі Відня.

IRIS Modern Greek — це ресторан сучасної грецької кухні, з відмінним сервісом європейського рівня, найсвіжішими продуктами, завжди модними та оригінальними рецептами від шеф-кухаря, які точно нікого не залишать байдужими. Атмосфера та шум великого міста, у поєднанні зі смачною їжею та належним обслуговуванням змушують гостей повертатися знову і знову до ресторану IRIS Modern Greek.

Під елітне ігристе вино учасниці бізнес-клубу разом із засновницями клубу Лідією Філатовою та Світланою Третяковою обговорили нагальні теми та взяли участь у благодійних проявах на підтримку дітей з інвалідністю з малозабезпечених сімей — підопічних БО «БФ Діти Дітям». Фонд також підтримує дітей з вадами у розвитку з інтернатів та дитбудинків України.

Також резидентки клубу прослухали лекцію «Нова Реальність. Нова Я» від психотерапевта із Відня Наталії Терещенко, члена австрійської асоціації психотерапії VÖPP Vereinigung derösterreichischen PsychotherapeutInnen, яка допомогла розставити головні акценти, щоб зустріч набула більш цінного характеру для всіх бізнеследі.

Це дуже важлива та особиста для кожної тема. Адже абсолютно всі резидентки жіночого бізнес-клубу The One ina Million змушені були залишити свою зону комфорту — і в особистих стосунках, і в бізнесі, і в житті в цілому. Втративши звичний ритм життя, зараз просто необхідно знаходити нову себе в нових умовах, і в нових реаліях.

Оскільки всі резидентки клубу мають власний бізнес, дуже важливо було зустрітися, обмінятися досвідом, обговорити зміни в житті кожної з них, які виникли за п’ять місяців війни, а також продумати можливі колаборації, співробітництво та проекти.

Хотілося б віддячити партнерам заходу. Зокрема, бренду люксової косметики для волосся Muran.
Філософія Muran полягає в тому, що розкішне та здорове волосся починається зі шкіри голови. Для цього потрібно не лише очищати, а насичувати та відновлювати.

Та двом італійськім 5-зірковим готелям в сегменті люкс Forte VillageResort і Palazzo Fiuggi Wellness Medical Retreat.

Це готелі успішних людей, гарного відпочинку, правильних традицій, а саме їхня співпраця з успішними українками — є важливим акцентом минулої зустрічі.

Варто зазначити, що наступна зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million відбудеться в одному з цих готелів.

Forte Village Resort — це чарівний куточок Сардинії, визнаний найкращим курортом у світі. Курорт, розташований на мальовничому південному узбережжі Сардинії, є величезним садом площею 47 гектарів на білосніжному пісочному узбережжі Середземного моря. Комплекс включає п’ять 5-зіркових і три 4-зіркові готелі, а також 13 розкішних вілл з приватними басейнами.

На території курорту розташовані ресторани зі шведським столом та ресторани-гурме, басейни, площа з модними бутіками, включно з магазином Louis Vitton. Щовечора на території курорту для гостей організовуються численні розваги та заходи просто неба.

Palazzo Fiuggi Wellness Medical Retreat — одне з найпрестижніших у світі місць для оздоровлення всього за 50 хвилин від Риму.

Тут, серед захоплюючої дух природи, відомої своїми цілющими водами, гості можуть насолодитися спа-центром світового класу та медичними закладами.

Комплексний підхід Palazzo Fiuggi, що поєднує найглибші холістичні традиції з передовою традиційною західною медициною та винятковим меню від шеф-кухаря Хайнца Бека, володаря трьох зірок Мішлен, підіймає терапію на новий рівень.

Адреса ресторану IRIS Modern Greek:
Naschmarkt Stand 94, 101, 1060 Wien, Austria

Телефон: +43 1 58614205