Днями відбулася нова зустріч жіночого бізнес-клубу. The One in Million — це не тільки ком’юніт успішних бізнес леді, це — нові знайомства, приємне спілкування, навчання, PR та просування особистого бренду, колаборації всередині клубу, організації бізнес-форумів та семінарів, а й спільний клубний відпочинок, а також благодійні ініціативи.

На цей раз резиденти клубу зібралися в оновленому ресторані Fenix Italia, де перевірений часом туристичний партнер клубу Travel Muse презентував найгарячіші поїздки, куди учасниці клубу спільно могли б вирушити найближчим часом та незабутньо провести час.

А саме – у мережі мальдівських курортів Soneva — це сімейний бізнес Сону та Єви Шивсадані, заснований вперше на Мальдівах у 1995 році. Острів посеред океану – найкраще місце, щоб втекти від повсякденності та рутини та насолоджуватися можливістю ходити босоніж по білому та шовковистому кораловому піску, нікуди не поспішати, отримувати задоволення від спілкування з близькими, спостерігати за зірками, чи просто бути наодинці із собою. За гастрономічну насолоду резортів відповідає команда кухарів на чолі зі справжніми зірками та мішленівськими лауреатами, в культурну — програма Soneva Stars. Серед перлин Soneva — Soneva Jani, Soneva Fushi та неймовірна 25-метрова яхта Soneva in Aqua, на якій можно здійснити захоплюючи круїзи по Атолам Мальдівських островів. А також, чарівний курорт Soneva Kiri на острові Куд в Таїланді.

Компанія Travel Muse Club займається розміщенням клієнтів в найкращих готелях та приватних віллах по всьому світу,  спеціалізується на корпоративному туризмі та оренді приватних вілл та шале.

 

 

На цей раз резиденток клубу гостинно зустрічав оновлений ресторан Fenix Italia. Ресторан змінює уявлення про звичну середземноморську кухню разом з одним з найталановитіших молодих шефів України Сергієм Башинським. У меню гості знайдуть розмаїття гастрономічних традицій усього узбережжя в авторському прочитанні Сергія.

 

Ведучою заходу стала Лілу.

Під час вечері відбулася дегустація від партнерів клубу – торгового дому «Вина Світу» та кращого сомельє України Олега Кравченка, які ексклюзивно підібрали вина для заходу спеціально під оновлене меню ресторану.

Всеукраїнська мережа фірмових магазинів «Вина світу» є безпосереднім імпортером напоїв зі всього світу, в якості яких завжди можна бути впевненим.

 

Жіночий бізнес-клуб The One in Million дякує своєму квітковому партнеру EXOTIC FLORA за стильне та атмосферне оформлення столів для зустрічі. EXOTIC FLORA — це мережа магазинів зрізаних квітів, декору та рослин у горщиках з, майже, 20-річною історією, що спеціалізується на оптових поставках свіжого зрізу з найкращих плантацій світових лідерів на квітковому ринку.

 

Невід’ємною частиною філософії клубу The One in Million є благодійність. Засновниці клубу вважають, що благодійність робить усіх нас кращими, а світ красивішим. І якщо є можливість допомагати та донатити, то треба це робити. Остання зустріч не стала винятком та також мала благодійний характер — було проведено невеликий charity-аукціон, під час якого зібрали кошти та перерахували їх на тактичну медицину в Ptahy project Тати Кеплер.