За доброю традицією відбулася чергова зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у Відні. Вона мала місце у гостинному грузинському ресторані Batoni, який розташувався у самому центрі Відня. Ресторан може похвалитися цікавими стравами грузинської та міжнародної кухні, приготовленими за традиційними рецептами. Шеф-кухарі ресторану мають багаторічний міжнародний досвід, завдяки чому страви виняткові, а свіжі інгредієнти – основа кухні.

У рамках зустрічі пройшла лекція дипломатки, консулу Латвійської республіки, бизнес-вумен, засновниці і авторки дитячих закладів, психолога, арт-терапевта, багатодітної мами Олени Вишнякової «The management любові до себе», у рамках якої на резиденток окрім теоретичної частини, чекали ще й практичні заняття.

Також було презентовано вихід нового номеру друкованого видання LIKEinUA, що виходить двома мовами та поширюється на території України та Австрії.

 

У рамках вечора відбулася дегустація страв літнього меню грузинського ресторану Batoni, які доповнили вина з австрійського маєтку та виноробні Just Rust. ВД Just Rust розташований у мальовничому містечку початку 12 століття Русте. На всіх гостей чекає унікальна дегустація ексклюзивних вин та знайомство з традиційними австрійськими сортами виноробні. Справжні поціновувачі зможуть спробувати добірку вин різних вінтажів.

Як завжди зустрічі жіночого бізнес-клубу це не тільки нетворкінг, спілкування та підтримка один одного в цей непростий час, це також планування нових бізнес-проектів і добрі справи. Наразі The One in Million підтримує проект  «Жива. Справжні історії кохання» – це арт-терапія, психологічна реабілітація та підтримка для дружин загиблих українських військових. У спеціально виділеній студії вони пишуть свої історії кохання, кожна через свою асоціацію.

Жіночий бізнес-клуб дякує всім резиденткам та гостям заходу, які приєдналися та підтримали цей важливий та потрібний проект.

На всіх гостей заходу чекали приємні сюрпризи від партнерів та давніх друзів клубу, які подарували їм подарунки.

Серед них:

Італійського бренду з догляду за волоссям у сегменті люкс та преміум Muran. Філософія Muran полягає в тому, що розкішне і здорове волосся починається зі шкіри голови. Для цього потрібно не лише очищати, а й насичувати та відновлювати.

Салон краси Maison de Beaute. Це місце, де кожен зможе насолодитися процедурами для догляду за собою, спробувати щось нове та непритаманне прямо в самому серці Відня. Кваліфіковані майстри знають, як зробити кожну клієнтку ще привабливішою та чарівнішою. Тут завжди зустрінуть з посмішкою та зроблять впевненішою в собі і готовою підкорювати світ.

Київська клініка GRACE, яка нещодавно відкрила свою філію у Відні, готова зробити своїх клієнток здоровими та красивими. Це клініка пластичної хірургії та косметології із сервісом 5 зірок, інноваційними технологіями, ТОПовими докторами, які говорять українською та російською мовами.

Ресторан Batoni

Адреса: Neustiftgasse 3, 1070 Wien
Телефон: +43 664 93290888