Американський актор Еліот Пейдж готовий розповісти свою історію. Зірка супергеройського серіалу «Академія Амбрелла» раніше був відомий як Еллен Пейдж, і починав свою зіркову кар’єру як актриса, зігравши у фільмі «Джуно».

Книжка отримала назву «Пейджбой», в якому Елліот розповідає про те, як він прийняв себе і зважився зізнатися світу — розповісти правду про себе.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Транс-люди стикаються зі зростаючою кількістю нападів, від фізичного насильства до заборони на охорону здоров’я, а наша людяність регулярно обговорюється в ЗМІ. Писати, читати і ділитися своїм досвідом — це важливий крок у протидії тим, хто хоче змусити нас замовкнути і заподіяти нам шкоду. Книги допомогли мені, навіть врятуватися, тому я сподіваюся, що це може допомогти комусь почуватися менш самотнім, почуватися поміченим, незалежно від того, хто вони і яким шляхом вони йдуть», — зазначив Еліот.

Книжка з’явиться на полицях магазинів 6 червня.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська