Голлівудська актриса Анджеліна Джолі – одна із багатьох світових знаменитостей, які підтримали Україну. Зірка фільму «Лара Крофт» навіть приїжджала до Львова, щоб зустрітися з українськими біженцями, та дізналася на собі, що таке повітряна тривога.

В особистому обліковому записі в Інстаграм голлівудська актриса опублікувала серію фото з біженцями, включно з українцями, з якими вона відзначила Міжнародний день біженців.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Цього року Всесвітній день біженців я відсвяткувала за вечерею з новими друзями з України, Афганістану, Малі, Кот-д’Івуару, Конго, Єгипту, Курдистану, Нігерії та Гамбії. Я вдячна за те, що, переживши стільки труднощів, ці сміливі люди поділилися зі мною своїм часом та історіями. Сім’я, друзі та їжа об’єднують людей, і для мене було честю приєднатися до нових друзів, щоб їсти, ділитися та вчитися», — зазначила Анджеліна Джолі у публікації.

Для зустрічі актриса вибрала довгу спідницю та елегантну блузу з мереживом у білизняному стилі.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська