Відома українська співачка та волонтерка Анна Добриднєва випускає життєстверджуючу роботу “Ми з України”. Це благодійний проект, який підтримали творчі волонтери — студія звукозапису «Govor Production» і режисерка Світлана Михайленко. 100% роялті з пісні будуть направлені на допомогу ЗСУ. Тож кожне ваше прослуховування і перегляд — це потужний донат!

“Ця пісня — вдячність нашим Героям та підтримка всім українцям! «Історію пишуть звичайні люди» — слова про те, що кожен свідомий українець щодня робить надважливий внесок у нашу Велику Перемогу. Ми сильні, ми згуртовані, як ніколи. Ми — одне ціле”, — коментує Анна.

Воїн, який знявся у відео — доброволець, що з першого дня захищає Україну, служить у Добровольчому батальйоні Госпітальєри у найгарячіших точках України.

Зауважимо, що пісня “Ми з України” — третя композиція, яку співачка випускає за час повномасштабної війни, і роботу над якою Анна встигла поєднати з постійними благодійними виступами по всій країні та плідною волонтерською діяльністю.

Про діяльність артистки під час війни:

Анна Добриднєва волонтер культурного фронту. Співачка свідомо залишилися в Україні, щоб бути з українським народом у найскладніші часи. Щоб допомагати і підтримувати. Від початку війни вона дала понад 100 благодійних концертів у 13 областях України, взяла участь у численних доброчинних заходах на підтримку ВПО, медиків, діток, військових і всіх мирних жителів України.

На початку війни Анна з деякими українськими артистами об’єдналася в творче комьюніті — «Команду А». Це соціальний благодійний проект спрямований на допомогу Україні. Кошти, зібрані «Командою А» на благодійний концертах перераховуються на допомогу ЗСУ. 

Зараз у «Команди А» триває всеукраїнський благодійний тур «Дорога до перемоги!» де збираються донати на потреби 95 ГШБ.