Сьогодні, 30 січня, Володимир Зеленський у Миколаєві проводить зустріч із прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен.

Вони відвідали зруйновану РФ будівлю обласної держадміністрації, а також знищені термінали з олією.

Президент України також провів нараду щодо поточної ситуації в області, зустрівшись із Віталієм Кімом. Обговорили оперативну ситуацію на півдні країни, наслідки ракетних та дронових атак Росії.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Робоча поїздка до Миколаївщини. Регіон героїчно витримує всі удари терористів. Під час візиту провів нараду щодо поточної ситуації в області.

Обговорили оперативну ситуацію на півдні України, наслідки ракетних і дронових атак Росії. Також розглянули стан енергетичної інфраструктури регіону, засоби її захисту й темпи відновлення. Поспілкувалися про відбудову закладів освіти Миколаївщини, довгострокове відновлення економіки регіону й створення нових робочих місць», — зазначив президент.

Разом з прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен Володимир Зеленський відвідав поранених українських захисників в одному зі шпиталів Миколаєва.

«Важливо, щоб наші воїни змогли пройти не лише фізичну, але й психологічну реабілітацію. Велика подяка всім медичним працівникам, які оберігають здоров’я наших захисників. Бажаю якнайшвидшого одужання!» — каже президент.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська