Фільм «Барбі» став хітом літа 2023 року, проте ця картина могла бути зовсім іншою. Виявляється, до Марго Роббі «Барбі» могли зіграти дві інші актриси.

Спочатку проектом займалася компанія Sony та Емі Шумер стала їх першим вибором, але у 2017 році з’ясувалося, що вона вибула з проекту. Причину свого відходу з проекту актриса назвала «конфлікти в розкладі» зі зйомками у картині «Красуня на всю голову». 2022 року вона пояснила, що сталося насправді.

«Вони безперечно не хотіли робити це так, як хотілося мені», — сказала вона THR.

Далі вона пояснила, що разом зі своєю сестрою, письменницею Кім Карамель вони створили Барбі як «амбітну винахідницю». Студія попросила, щоб винаходом «Барбі» стали туфлі на високих підборах, зроблені із желе. Емі також отримала від компанії туфлі Manolo Blahnik, щоб відсвяткувати угоду зі зйомок.

«Думка про те, що вони впевнені, що про ці туфлі повинна мріяти кожна жінка, одразу ж змусила мене сказати: «Ви не напали на ту», — сказала Емі.

Після цього в проект намагалися взяти Енн Гетевей. До 2018 року з’явилися повідомлення про те, що версія фільму з Енн відкладена і вийде 2020 року.

Однак у жовтні 2018 року термін дії опціону Sony на фільм про Барбі, мабуть, минув і тоді втрутилися Warner Bros. та почали розробляти свою картину. Незрозуміло, чому Енн покинула проект, але кастинг Марго був затверджений у 2019 році.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська