Суспільство справді навчилося «витягувати» кайф майже з будь-чого, однак зазвичай це «будь-що» зовсім не винне у людських слабкостях. Інша річ, коли природа дає нам можливість використовувати її заради блага, заради нашого здоров’я. А що ми насправді знаємо про рослину коноплі розповідають Олена Купіна та Марина Пекерман — власниці компанії GoldiHemp Ukraine.

Лють, що змінюється на біль, біль постійний і невідворотний — прогнозоване майбутнє України після Перемоги. Контузія, посттравматичний розлад, поранені тіла та поранені душі — кожен потребуватиме примирення з собою і світом. На цьому шляху особливої уваги заслуговує здатність КБД створювати терапевтичні ефекти шляхом збільшення природного рівня знеболювальних ендоканабіноїдів, зменшувати запальні реакції та знижувати чутливість больових рецепторів, а також підтримувати імунітет.

КАНАБІС ТА КБД: МІФИ ТА ЛЕГЕНДИ

Як казав знаменитий Парацельс, все є отрута і є ліки, але це залежить від дози. Коноплі у цьому випадку не є винятком. КБД, або канабідіол, є однією з багатьох активних речовин, які містяться в рослині коноплі та впливають на канабіноїдні рецептори в організмі. Ці рецептори беруть участь у різних фізіологічних процесах, таких як біль, настрій і пам’ять. Разом вони складають нашу ендоканабіноїдну систему.

Виявили її тільки у середині 90-х років минулого сторіччя. А все тому, що вживання марихуани переслідувалося законом, а сам канабіс вважався незаконною речовиною. Додайте відсутність схвалення з боку Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) — й отримаєте зовсім не такі вже й численні офіційні медичні дослідження наслідків КБД. За останні роки у багатьох країнах перестали демонізувати канабіноїди, й тут же з’явилося багато досліджень, дані яких свідчать про те, що нейропротекторні, знеболювальні та протизапальні ефекти КБД у місцевому застосуванні дуже перспективні.

Олена Купіна — партнерка компаній CuraLife Ukraine, GoldiHemp Ukraine. Офіційна дистриб’юторка б’юті-бренду Sferangs

ВГАМУВАТИ БІЛЬ

Уявіть, як би ви почувалися та який би вигляд мали із сильними регульованими системами організму, що справляються з усіма навантаженнями, добре регулюють процеси й дозволяють займатися спортом та вести активний спосіб життя без болю. Люди з контузією тільки саркастично посміхнуться. Кому, як не їм, знати, що війна та біль із ними назавжди. Та дослідження КБД у лікуванні наслідків контузії спростовує цю фатальність. Його магічне вміння блокувати запальні процеси у мозку вражає. Ці процеси можуть бути пов’язані з низкою неврологічних захворювань, таких як головний біль, депресія, тривожність та навіть епілепсія. Дослідження показали, що КБД може блокувати певні процеси запалення та підтримувати здоров’я шкіри, суглобів, зменшувати біль. Водночас КБД-олії мають мало побічних ефектів у порівнянні зі стероїдними або нестероїдними протизапальними засобами, що робить їх привабливою альтернативою для багатьох людей, які стикаються із запаленням.

До вищезазначених властивостей КБД, які сприяють відновленню після контузії, можна додати регулювання церебрального кровотоку, покращення якості сну та помірний знеболювальний ефект.

ВІДБІЙ ТРИВОГИ

Завдяки своїм властивостям і очевидній відсутності суттєвих негативних побічних ефектів КБД став дуже популярним у лікуванні різних розладів та захворювань, таких як тривожність, посттравматичний стрес, біль, інсомнія та епілепсія.

А головне, що КБД має нейропротекторні властивості, тобто здатність захищати нервову
систему від негативних впливів. Ви можете допомогти своїй ендоканабіноїдній системі без зусиль, користуючись препаратами на основі КБД, які не схожі на марихуану за способом дії на організм і не шкодять здоров’ю.

Марина Пекерман — співвласниця «Компанії «Транспеле», партнерка CuraLife Ukraine та GoldiHemp Ukraine

Компанія GoldiHemp Ukraine відкрита до співпраці з клініками, госпіталями, центрами реабілітації, кінцевим споживачем, а також із державою. КБД випускають у формі олії, мазей, кремів, лосьйонів, пластирів і різних бальзамів. Олії є найбільш універсальними, оскільки можуть застосовуватися як місцево, так і внутрішньо.

Власниці компанії GoldiHemp Ukraine Олена та Марина розповідають, що препарати з КБД можуть бути використані в лікуванні для полегшення багатьох симптомів. Регулярне застосування забезпечує знеболювальний ефект, який значно зменшує дискомфорт. Здатність КБД створювати терапевтичні ефекти шляхом збільшення природного рівня знеболювальних ендоканабіноїдів зменшує запальні реакції, знижує чутливість больових рецепторів, позбавляє тривожності, а також зміцнює імунну систему