Днями відбулася зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані Emerald — це новий заклад у місті Київ.

Ресторан мандрівників Emerald дозволяє мешканцям та гостям столиці пізнавати гастрономічну культуру народів, мандруючи крізь час та простір у кожному візиті. Меню налічує 12 розділів, в яких розмістились найколоритніші страви різних кухонь світу (середземноморських закусок, італійська паста та ризото, азійська ейфорія та багато іншого).

 

З лекцією «Чи має організм власну функцію детоксу? Налаштування 5.0» спікером заходу стала Олександра Павленко — health-амбасадор, засновниця ком’юніті здорового довголіття Health Club, екс-перша заступниця Міністра охорони здоров’я України, що увійшла у ТОП-5 жінок-юристів України за версією Forbes Women, а також адвокат з 20-річним стажем та засновник Pavlenko Legal Group і зареєстрований лобіст при Європейській комісії.

Спільно з Олександрою Павленко співзасновниці клубу Лідія Філатова та Світлана Третякова розробили ретріт-тур на Закарпатті. Бажаючи подбати про здоров’я, самопочуття та душевне благополуччя всіх резиденток The One in Million було вирішено створити програму для отримання знань та перезавантаження організму, не залишаючи територію України.

Клуб дякує своїм партнерам — клініці здорового життя FoodTherapy — це консультаційно-діагностичний центр, головною метою якого є надання персоналізованих послуг у сфері дієтології та здорового способу життя. Це єдина компанія в Україні, яка проводить персоналізований діагностичний процес з використанням  ексклюзивних аналізів Американської Лабораторії Mosaic. Співвласницею компанії Food Therapy є Наталя Бадер, а головним лікарем Вісангірієв Дмитро Русланович, що є дипломованим дієтологом, має членство в Асоціації Дієтологів України ,Член Американської та Австралійскої Асоціації Харчування та Член Інституту Функціональної Медицини США, сертифікований спеціаліст американської лабораторії Mosaic.

Кожна учасниця зустрічі отримала подарунки від партнера події — Emily Resort — це єдиний у Львові сертифікований медичний центр за програмою доктора Майєра.

Ресторан Emerald

Адреса м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 43