Нещодавно, під час ворожих атак, Одеса зазнала потужних руйнувань, у тому числі визначних пам’ятників архітектури, постраждав історичний центр. Для будь-якого одесита, ці ушкодження стали особистим болем.

Тому бренд Étape, засновники якого є корінними одеситами, а саме, Олена Безікович та Максим Станіславський, вирішили долучитися до збору коштів на відновлення постраждалих будівель і провести благодійну акцію разом із фондом “Безмежні можливості”, створивши ексклюзивну лімітовану колекцію сумок із ручним розписом.

За основу взято одну із найпопулярніших моделей у колекції Étape -Mimi Bag. На кожній сумці буде зображено всесвітньо відомий символ Одеси, а саме- Воронцовський маяк, фрагмент Сабанєєвого мосту, двері роботи Михайла Реви на Ланжероні, фрагменти Оперного театру, колонада.

Не буде двох абсолютно однакових сумок, кожна буде унікальною. До роботи над малюнками було долучено талановиту художницю, уроженку Хмельницькоії області Оксану Карпенко.

У колекції будуть представлені перші 10 сумок, і надалі кожен бажаючий зможе придбати таку сумку за індивідуальним замовленням (термін виготовлення 3-4 дні). Весь прибуток буде переданий на відновлення музичної школи імені Столярського.

“Для мене, як музиканта і випускниці консерваторії, це місце одне із тих, яке пов’язане із дитинством, де моє серце билося частіше, коли я виходила на сцену, де, після випуску із консерваторії, працювала вчителем. Це місце сили і гордості багатьох одеситів, оскільки тут було виховано цілу плеяду всесвітньо відомих музикантів. Для мене ці місця не просто локації, це спогади, це кохання, це моє коріння”, — ділиться думками дизайнер бренду Олена Безікович.