Кемерон Діаз після заміжжя та народження дитини залишила акторську кар’єру. Зірка веде приватний спосіб життя та рідко з’являється на публіці.

52-го дня народження актриси її чоловік опублікував рідкісне фото Кемерон і присвятив їй зворушливе привітання.

«У ці дні я здебільшого не в мережі, просто працюю, малюю, майструю речі та займаюся сімейним життям, але мені вже подобається моя маленька традиція повертатися в мережу по особливих випадках, щоб висловити любов моїй Королеві, тож сьогодні я дуже щасливий, це День народження моєї прекрасної дружини, найкращого друга, найкращого партнера в усьому, найкращої мами нашої маленької дівчинки, винного боса, сімейного шеф-кухаря, радника та всього іншого. Ти все це робиш. Я дуже вдячний за нашу сім’ю, і я один із щасливчиків – я знаю, що це здається очевидним, але справді приємно час від часу говорити це вголос, коли ти це відчуваєш. Я кохаю тебе. Назавжди, завжди твій. Справжнє кохання. З днем народження Кемерон», — написав Бенджі Медден, гітарист Good Charlotte.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Benji Madden (@benjaminmadden)

У коментарях під постом можна побачити, що акторка відповіла своєму чоловікові, написавши: «Немає нікого іншого, з ким би я хотіла прожити це життя. Ми такі благословенні.. Я люблю тебе усім своїм серцем».

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська