Новий 2022 рік почався якнайкраще — в перший день нового року вийшов спецвипуск, присвячений 20-річчю виходу фільму «Гаррі Поттер і філософський камінь». Однак це не все, чим січень порадує любителів хороших історій.

«Прибиральниця» — 3 січня

Адаптація аргентинського драматичного серіалу в головній ролі з Елоді Юнг і Аданом Канто вже стартувала. Історія розповість про лікаря з Камбоджі, яка приїжджає в США, щоб там допомогли її синові. В силу певних обставин Тоні де ла Роза потрапляє в мафію.

«Як я зустріла вашого тата» — 18 січня

Альтернативна історія відомого серіалу» Як я зустрів вашу маму», розказана Софі (Хіларі Дафф) своїм дітям. Вона оповідає про тусовки з друзями в Нью-Йорку в 2022 році.

«Позолочений Вік» — 24 січня

Молода дівчина Меріан після смерті батька переїжджає з сільської місцевості в галасливий Нью-Йорк. Вона живе у своїх тіточок і звикає до світського життя.

«Афтерпаті» — 28 січня

Комедійний детектив розповідає історію однокласників, які після зустрічі випускників зібралися в будинку друга. Після його загадкової смерті на місце злочину приїжджають копи і допитують свідків, чиї свідчення зовсім не сходяться.