Сьогодні українці відзначають одне з головних державних свят – День Незалежності. З огляду на те, що в країні запроваджено військовий стан масових заходів не буде, але все одно пройде кілька цікавих подій, які можна відвідати сьогодні та у вихідні.

Київ

Виставка знищеної техніки РФ

З 21 по 28 серпня на Хрещатику можна подивитися на знищену техніку РФ.

LOVE 3ОШБ

Благодійний концерт за участю українських виконавців має на меті закрити потреби військових на нульових позиціях. Мета — зібрати 300 000 грн.

Поліна Райко. Зніме

Малюнки художниці наївного мистецтва з Олешок ставлять поряд із роботами Марії Приймаченко та Катерини Білокур. Документальний проект в Українському домі – реакція на руйнування будинку-музею художниці в Олешках після підриву Каховської ГЕС окупантами.

Підпільний Кіноклуб

Коміки у гумористичній формі обговорюють улюблені фільми. Цього разу вони обсудять фільм «Зникла Грамота».

Харків

Харків. Біль. Кохання. Незламність Світлани Голосної та Василя Голосного

Світлана та Василь Голосні — харківське подружжя, дизайнер та фотограф. Роботи нагадують, яким був Харків до повномасштабного вторгнення, і показують, що хоч він і понівечений, але незламний — місто, що впевнено чекає на перемогу.

Одеса

Високоточне кохання або Третя світова Ігоря Гусєва

На виставці представлені роботи художника – бачення російського теракту на Каховській ГЕС. Вони доповнені баченням штучного інтелекту. В експозиції будуть і нові малюнки Гусєва із щоденника Третя світова війна, які митець створює на обкладинках старих книг, змінюючи або домальовуючи деталі з використання мемів.

Ре/Візія

Виставка сучасних плакатів до культових українських фільмів. У рамках Ре/Візії на вихідних у дворику ОНГМ пройде другий фестиваль сучасної культури ПОРУЧ. У суботу та неділю о 19:00 розпочнеться спеціальна програма кінопоказів – покажуть два фільми: «Земля» Олександра Довженка та «Вечір на Івана Купала» Юрія Іллєнка.

Івано-Франківськ

#ніхто_не_острів Олі Михайлюк

Виставка мультимедійна, з фото та текстами, в яких автор зображує свій власний Крим, аудіовізуальні подорожі Маріуполем та окупованою нині частиною Херсонщини, інтерв’ю, записані нещодавно у Херсоні.

Кінотеатри України

«День Незалежності»

На великі екрани виходить щирий документальний портрет України та українців від Володимира Тихого, режисера «Наші котики та Брама», а також одного із творців передачі СВ-шоу з Вєркою Сердючкою.

«Довбуш»

Прем’єра української історичної пригодницької стрічки також відбудеться у День Незалежності.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська