Вчора Україна відзначала 32-й День незалежності. Українці по всьому світу відзначали цей день, а вітчизняні зірки привітали своїх шанувальників.

«Напередодні повномасштабної війни я вперше в житті була на параді, така гордість — наша Мрія над Хрещатиком, винищувачі з кольоровим димом, танки, техніка, ошатні військові…. Ми стояли, захоплювалися і навіть не припускали думки, що рівно за півроку прийде велика війна», — зазначила Катя Осадча.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

«Не тільки сьогодні – наш День Незалежності тепер щодня. Кожного відвойованого дня, відстояного ЗСУ й відбитого ППО, забезпеченого мільйонами невтомних рук і сердець», — каже президент.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

«З днем незалежності, моя рідна Україна! Пишаюся тобою та люблю тебе, моя Незламна, Вільна», — написала Ірина Білик.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ірина Білик (@bilyk_iryna)

«З Днем Незалежності, Україно! Країна сильних та гідних людей, країна великих можливостей для тих, хто вірить у її світле майбутнє! Найшвидшої перемоги нам і процвітання! І дякую ЗСУ і всім тим, хто наближає перемогу!» — звернулася співачка Lilu.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ℕℝ (@lilu_singer)

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«В кожному з нас так багато болю, але ще більше — сили, віри та любові! Люблю тебе, моя Україна: щиро, віддано! Я так пишаюся , що ти — моя країна! незламна, непереможна, найстійкіша, найсильніша! НЕЗАЛЕЖНА! Слава всім, хто захищає тебе, твою незалежність і твоїх людей! З днем незалежності, моя Україна!» — привітала фанатів Лілія Ребрик.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

«Україно, будь! З Днем Незалежності, тебе, наша рідна», — Марічка Падалко.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Марічка Падалко (@marichkapadalko)

«Сьогодні День Незалежності, ціну якої ми по-справжньому розуміємо. Тепер це одне з найголовніших свят для мене, бо мати змогу жити вільне життя в рідній країні, яку ти любиш – це неймовірна цінність. Низький уклін кожному, хто виборює нашу свободу, нашу землю, нашу незалежність. Слава Україні!» — написала Надя Дорофєєва.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DOROFEEVA (@nadyadorofeeva)

«Наша незалежність — молода. Хтось постійно хоче щось нав’язати, підказати, показати як краще. Але…я пропустив момент коли ми попросили про це? Зараз руйнують країну, а ми, витерши сльози, з музикою, сміхом, з любов’ю один до одного відновлюємо і робимо ще краще», — каже Дантес.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dantes (@volodymyrdantes)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська