Американська актриса Дженніфер Еністон сьогодні, 11 лютого, відзначає день народження. Зірці серіалу «Друзі» виповнилося 53 роки. За ці роки вона побудувала успішну акторську кар’єру, отримала премії «Еммі» і «Золотий глобус», почала власний бізнес і двічі була одружена. Однак дітей так у артистки і не з’явилося.

Після виходу ситкому «Друзі» особисте життя Дженніфер Еністон опинилося під прицілом. Їй постійно приписували вагітність, писали, що вона таємно стала матір’ю, або що чоловіки йшли від неї, тому що вона безплідна.

Сама актриса досить рідко відповідає на питання, пов’язані з потомством. Зірка зазначає, що дуже хоче дітей, проте кілька разів вона натякала й на те, що вона безплідна. При цьому Дженніфер Еністон впевнена, що в майбутньому стане матір’ю – можливо, за допомогою сурогатного материнства, а, можливо, зважитися на усиновлення.

Торік актриса дала рідкісний коментар, щодо бездітності:

«Чутки про мою вагітність і всі ці розмови, ніби я вирішила розвивати кар’єру, а не народжувати дітей, раніше мене дуже ранили. Але люди просто поняття не мають, що відбувається в моєму житті. Вони нічого не знають про мене з медичної точки зору. Не знають, чи можу я взагалі мати дітей! Вони взагалі нічого не знають, і це для мене дуже болісно і неприємно». 

Варто відзначити, що у самої Дженніфер були непрості стосунки з матір’ю — Ненсі Доу, яка померла в травні 2016 року. З самого дитинства вона не відповідала вимогам власної матері, яка вважала її «жирною мишею з очима в купку».

«Вона була дуже критично налаштована щодо мене. Мати вважала, що я не відповідаю якимось нормам і модельним вимогам», — розповіла Еністон.

Після розлучення батьків Дженніфер залишилася жити з Ненсі і натерпілася від неї багато чого. Після того, як жінка випустила мемуари, розповівши в них про особисті подробиці з життя дочки, Еністон визнала це зрадою, і перестала спілкуватися з матір’ю. Побачилися вони незадовго до її смерті.

Матеріал підготувала Березовська Анастасія