HINKELMAN — це бренд, що створено для вираження індивідуальності та жіночої привабливості. Ми віримо, що у світі різноманіття наше перевага полягає в тому, що в будь-який момент ми можемо підкреслити свою унікальність сміливими образами та формами. Один із найвиразніших способів самовираження — це аксесуари для талії.

В основі бренду HINKELMAN лежить його характерна пропозиція — «ремінь-баска». Цей чудовий аксесуар перетворює звичайний одяг на стильний та оригінальний образ, делікатно підкреслюючи талію . Девіз бренду «Світ обертається навколо талії» втілює в собі місію — надихати жінок відчути свої можливості, сприяючи відчуттю жіночності, привабливості та впевненості. Бренд адресований вимогливим жінкам , які цінують виняткову майстерність, особливу увагу до деталей та розуміють що вони варті найкращого.

 

Бренд Hinkelman виробляє всі свої продукти в Україні, використовуючи натуральні матеріали. Цей бренд можна вважати стійким до екологічних проблем, оскільки кожен продукт виготовляється вручну на 100% та обмеженими кількостями. Бренд також використовує екологічно чисту упаковку із фетру.

Бренд HINKELMAN створено, щоб допомогти жінкам висловити свою індивідуальність прямо зараз: бути сміливими, стильними і привабливими.

 

HINKELMAN допомагає створити талію навіть тим, у кого її немає. Ми віримо, що талія — це не просто частина тіла, а сексуальний символ, який заслуговує на увагу.

Мало хто назвав би талію найсексуальнішою частиною тіла, але саме вона привертає увагу найбільше! Як розповідає фаундер та дизайнер бренду, в Колумбії вона помітила, що у жінок тип фігури відрізняється від нашої … Поруч з колумбійськими дівчатами, почуваєшся підлітком. Тоді й прийшла ідея створити аксесуари, які могли б коригувати фігуру або підкреслювати її красу. При правильному поєднанні з одягом, баска HINKELMAN може перетворити плоску фігуру на пісочний годинник.

HINKELMAN — це бренд для тих, хто цінує справжню якість та унікальність. Наша аудиторія:

  • Жінки, яким важливо відчувати високоякісну текстуру і матеріали, з яких створені наші вироби.
  • Ті, хто цінує фактуру та колір підкладки, щоб насолоджуватися кожним моментом носіння аксесуару, чи то його надягання, чи знімання.
  • Жінки, які шукають довговічні речі, бо вони закохуються в наші баски і захочуть носити їх щодня.
  • Люди, які розуміють, що вони заслуговують лише на краще та цінують увагу до деталей, знаючи, що все в цьому житті складається з дрібниць.

 

Вплив на модну індустрію

Ми віримо в силу та красу фігури «пісочний годинник». Перше, що привертає увагу — це силует, а співвідношення талії до стегон змушує обертатись. Світ обертається навколо талії!

Ми створюємо аксесуари з унікальним дизайном, які розставляють правильні акценти та створюють стильний образ.

 

У нас є мрія — щоб дівчата закохалися в свою фігуру з нашими басками, і щоб красивих силуетів на планеті було більше!

Ми створюємо красу та робимо світ прекраснішим, роблячи кожну людину добрішою. Тому що жінка, яка любить себе, здатна дарувати любов світу!