З 15 по 29 вересня у Національному музеї Тараса Шевченка розпочинається художня виставка БЕЗМЕЖЖЯ від українського митця Марії Ціпов’яз. Виставка висвітлює тему свободи, невпинного руху до перемоги, несамовитість  та живу енергію людей, у силуэтах яких кожен зможе впізнати себе.

Проєкт БЕЗМЕЖЖЯ передає дух сучасної України та закликає нас поміркувати про внутрішню свободу. Що значить по-справжньому бути вільним? 

“Бути вільним – це означає бути відповідальним та чесним. Свобода – це вірити в себе, йти своїм шляхом. Незалежність – це свобода від зовнішніх впливів. Ми дуже сильні, коли робимо добро, якщо рухаємось вперед кожного дня, якщо гуртуємось, якщо спільно творимо, живемо чесно, живемо творчо”.

Марія Ціпов’яз

БЕЗМЕЖЖЯ — це можливість поринути у світ, який розглядає свободу та рух як основу людської сили. Ця виставка запрошує вас у філософську подорож, де сенси не мають меж, а вільний дух виявляється у безперервному русі у щасливе майбутнє, якого ми варті. У кожній картині проєкту ми знаходимо свій шлях до розуміння внутрішньої свободи. Справжня свобода починається з внутрішньої впевненості та рішучості. 

 

 

У БЕЗМЕЖЖІ Марії Ціпов’яз ми знаходимо сенси, які надихають здобути істинне відчуття творення свого життя. Ця виставка закликає нас звільнитися від внутрішніх кайданів та страхів, йти вперед із відкритим серцем та впевненістю у власній здатності змінювати світ. Осягніть свій світ БЕЗМЕЖЖЯ.

 

Інформація про виставку:

Дата: 15 — 29 вересня

Місце: Національний Музей Тараса Шевченка

Адреса музею: бульвар Тараса Шевченка, 12, Київ

Час роботи: Ср-Нд: 10:00 — 18:00