Днями у ресторані Fenix астролог Радена Рисіна та організатор заходів Анастасія Крамаренко провели трансформаційну гру «Іскра».

Як зазначила професійний астролог Радена Рисіна, «Iскра» працює з чітким наміром, з найбільшою мрією, без якої життя втрачає всі кольори. Учасники  протягом гри отримали чітко прописаний план до здійснення своєї цілі. Гра тривала два дні. Варто також зазначити що у грі приймали участь чоловіки, котрі були приємно здивовані результатом.

 

 

Подію провела Радена Рисіна — професійний авестійський астролог, що вже понад 6 років є провідником у щасливе життя, допомагаючи людям вийти з найважчих кармічних випробувань долі та прийти до світла та щастя в житті.

«Астрологія для мене це не просто професія, це моя місія. А з появою гри «Іскра», моє життя стало ще більш цікавим, тому що тепер кожен бажаючий може повірити в чудеса і реалізувати свої найнеймовірніші мрії і з легкістю жити тим життям яку обирає», — наголосила астролог.

 

 

Креативним організатором події стала Event Creator Анастасія Крамаренко. За плечима Анастасії багаторічний досвід роботи у створенні різних заходів під ключ, співпраця з топовими локаціями Києва. Анастасія має великий досвід в організації бранчів та психологічних ігор-трансформацій, що дозволило зробити вечір гри в «Іскру» особливо атмосферним та незабутнім.

Засновниці гри «Іскра» впевнені, що вона розкриває всі страхи, установки і комплекси, які перешкоджають отримувати те, до чого людина прагнете, і допомагає позбавитися від них назавжди і набагато скоріше ніж довголітня терапія з психологом. У чому особисто переконалися учасники минулої гри.