Кім Кардаш’ян та Swarovski створили спільну колекцію білизни з кристалами — SWAROVSKI X SKIMS, презентація якої сталася вчора, 7 листопада — у день, коли костюми телезірки прикрашені дорогоцінним камінням Swarovski вийшли у продаж. Вечірку за нагоди запуску колекції відвідали зірки.

«Перша у своєму роді колаборація, яка поєднує культовий гламур Swarovski з інноваційними силуетами SKIMS, результатом яких стала унікальна кристалізована колекція», — каже про колекцію Кім.

Королева вечора Кім Кардаш’ян зявилася на вечірці в ефектному комплекті — топі та міні-спідниці прикрашених масивним камінням, а также високих боксерах з кристалами, що склалися у слова SKIMS та Swarovski.

Серед гостей презентації можна було побачити Емму Робертс, Ешлі Грем, Сінтію Еріво, Гвінет Пелтроу, Біллі Портера, Теяну Тейлор та інші.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська