Нещодавно пройшла історико-гастрономічна вечеря від туроператора Travel Muse Club у ресторані «Бути Sofie» на території Софіївського собору.

На початку зустрічі для резиденток жіночого бізнес-клубу The One in Million організували закриту екскурсію сакральними та недоступними для перехожого туриста куточками собору у супроводі головного дослідника Собору В’ячеслава Корнієнко.

Під час заходу-подорожі гості поринули у таємниці найстарішого храму України, збудованого у першій половині XI століття, отримали унікальну закриту інформацію про цей величний собор. Місця, які відвідали резидентки клубу, ніколи раніше не реставрувались і перебувають у їхньому первозданному вигляді вже тисячу років.

 

Захоплені бізнес-леді спустилися до підземелля собору до мощей святих у саркофагах, підіймалися до зачинених кімнат, де проводилися особливі ритуали та обряди священнослужителями. Усі отримали масу задоволення і раніше невіданих емоцій та вражень – побачивши «Софію Київську» зовсім іншими очима.

Усі резидентки клубу залишилися під враженням від краси, багатства історії, традицій улюбленого міста, усвідомивши, що всім потрібно хоч раз відвідати екскурсії Києвом і відкрити для себе столицю з іншого боку, адже наше місто таїть так багато таємниць та цікавих фактів, про які більшість навіть не підозрює. І в цьому обов’язково допоможе перевірений туроператор Travel Muse Club, який організовує поїздки «під ключ» для найбільш вимогливих клієнтів та гарантує співвідношення ціни та якості.

Компанія Travel Muse займається розміщенням в найкращих готелях та приватних віллах по всьому світу, включаючи Мальдівські та Сейшельські острови і ОАЕ,  спеціалізується на корпоративному туризмі та оренді приватних вілл та шале. Загальний досвід роботи власниць Тетяни та Вікторії в туристичній сфері складає 28 років, більше 1000 ретельно проінспектованих особисто готелів в 26 країнах світу.

Далі резиденти клубу The One in Million перемістилися для неформального спілкування та вишуканої вечері до ресторану з французькою душею, бездоганною європейською кухнею та чудовим обслуговуванням «Бути Sofie», що знаходиться на території Софіївського Собору. Дівчата обмінялися враженнями про екскурсію, обговорили плани на майбутнє, бо всі вони, хто зараз залишився в Україні, планують жити, працювати, платити податки та далі розвивати нашу прекрасну країну.

Ресторан «Бути Sofie» — це сімейний бізнес із 40-річною історією, яким керують жінки вже у третьому поколінні. Кожна деталь — від келихів з тонкого скла до великої тераси, що тоне у квітах — співає про гармонію та любов до життя. А завершують досвід страви від талановитого Ігоря Крамаренко.

Ресторан Бути Sofie

Адреса: вулиця Володимирська, 24, Київ
Телефон: 0 (96) 038 42 56