Кожна четверта школа в Україні непридатна для навчання під час війни. Такі дані аудиту, який провело Міністерство освіти і науки України. Саме тому будівництво укриттів для шкіл – один із пріоритетних проєктів фундації Олена Зеленської.

«Ми виділили на нього 500 тис. дол. США та разом із партнерами з Київської школи економіки почали співпрацю з першими закладами. Але шкіл, які потребують укриттів, в країні 3594 із понад 13 тисяч. Тож нам потрібна вся можлива допомога для безпечного початку навчального року», — зазначила перша леді.

Дружина українського президента зустрілася з прем’єр-міністром, міністром закордонних справ Держави Катар Мухаммадом бін Абдулрахманом Аль Тані та запропонувала співпрацю в цьому напрямі. Це перший катарський очільник уряду, який відвідує Україну з часу встановлення дипломатичних відносин між нашими державами в 1993 році.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Цінуємо цей прояв солідарності й надану Катаром гуманітарну допомогу (країна переказала МОЗ України 5 млн дол. США). Будемо вдячні, якщо, крім будівництва укриттів, Катар долучиться до ще одного нагального проєкту Фундації – відбудови Ізюмської лікарні. Щоб зруйнований і розкрадений окупантами заклад знову міг повноцінно допомагати 100 тисячам місцевих жителів, ми вже виділили 600 тис. дол. на відновлення чотирьох операційних. Але шукаємо донорів для задоволення решти потреб закладу», — зазначила Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Раніше також у Національному музеї Катару було впроваджено україномовний аудіогід, а в Національній бібліотеці країни створили українську книжкову поличку.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська