Зірка програми «Світське життя» Катя Осадча опубликовала рідкісні фото зі старшим сином Іллею, який живе та навчається в США. Хлопцю виповнився вже 21 рік.

«З Днем народження, моя гордість! Іллі сьогодні 21 — вже офіційне повноліття в усьому світі, — зазначила счастлива матуся. — Ілюша, ти син про якого можна мріяти, ти розсудливий і розумний, уважний і надійний, ти найкращий старший брат і абсолютний приклад для молодших. Іноді мені не віриться, що я мама такого дорослого і самостійного сина. Я бажаю тобі здійснення всіх планів, адже всі твої знання і плани будуть допомагати відбудові нашої країни! З днем народження мій Ілля!!»

Також Катя Осадча звернула увагу підписників на те, що її дитина знаходиться за кордоном на всіх правах. Тим паче, що Ілля вступив до університету в США за рік до початку полномасштабного вторгнення.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

«Випереджаю коментарі і запитання — Ілля вчиться в Америці на третьому курсі, вивчає IT, зараз вже застосовує свої знання в боротьбі з ворогом, а закінченню університету повертається додому», — зазначила ведуча.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська