Днями молодшому синові Каті Осадчій та Юрія Горбунова виповнилося два роки. Цього дня зіркова матуся поділилася раніше неопублікованими фото зі спадкоємцем.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Сьогодні два роки нашому Данилку! Наш світлий хлопчик з найгарнішою в світу посмішкою, наш життєрадісний Данилко, з Днем народження тебе. Ти наше щастя. Ми ловимо кожне твоє нове слово, зараз наш світ складається з кс (котів) швидко швидко, там :), Ась (Івась), ням ням і А (вода) 😉 буко (яблуко) і слова не з нашого дитинства акдо (авокадо). Ти так швидко ростеш, що я ввечері не можу надивитися, як ти засинаєш, тому що зранку ти вже станеш доросліший на день. Ти прокинешся з посмішкою в усі свої зуби і скажеш ням ням. Так, твій тато кажу, що цей постійний позитив така риса, що залишиться на все життя. Ти наша неймовірна радість! І вибач, що хотіла дівчинку, ти краще ніж сто дівчат, мій молодший і такий неймовірний син! Любимо тебе. Твої Мама, Тато, Івась та Ілюша», — зазначила артистка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

До привітань приєдналися не лише шанувальники, а й зірки: Джамала, Леся Нікітюк, Ірина Монатік, Альоша.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська